İstanbul içerisinde iPhone Tamiri yapan servis

2012-01-28 12:41:00
İstanbul içerisinde iPhone Tamiri yapan servis |  görsel 1

Türkiye'de iPhone marka telefonların en çok kullanıldığı illerden olan İstanbul'da bir çok tamirci bulunmaktadır.

Bu tamircilerin bir çoğu, iPhone marka telefonların tamirini yapmaktadır. Ama güvenilir mi? derseniz, bu konuda kimse garanti veremez. Şöyle ki bu işi müşterileri saf yerine koyarak yapan ve bu şekilde sektörde ekmek yemeye çalışan firmalar her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de vardır. Telefonunuzun ufak bir problemi vardır, ama gönderdiğiniz taktirde yapılmamış olarak gönderildiği gibi üstüne daha farklı problemlerde oluşabilir. 

iPhone tamiri yapmak, gerçekten ustalık, profesyonellik ister. Aksi durumda ufak bir hata da telefon zarar görür ve kullanılmaz hale gelebilir. Öyle durumlar olur ki, telefonunuzun yarı fiyatına denk gelen tamirat fiyatları ile karşılaşırsınız.

Bu yazdıklarımız da iPhone tamir yaptıracağınız firmanın ne kadar önemli olduğunu az çok vurguladığımı zannediyorum.

Şimdi bu yazdıklarımızın hepsi bir yana, sektörün güvenilir isimlerinden, usta eller tarafından iPhone marka telefonunuzun tamiratını yapan ERC İletişim firmasından bahsedelim.

ERC İletişim, kullanıcı hatasından dolayı ya da herhangi bir nedenden dolayı garanti harici durumuna düşen telefonunuzun, uygun fiyatlar ile parça değişimini yapan ve tamir eden bir özel servistir. Ayrıca oldukça güvenilir bir firmadır ki zaten iPhone'nunuzu, Beylikdüzü'nde yer alan dükkanlarına götürdüğünüz de sizin yanınız da tornavida ile açarak, bir sonuca vardırıyorlar.

Uzak bir bölgeye yer alıyorsanız ise, kargo aracılığı ile cihazınızı gönderebiliyorsunuz.

Bizden bu kadar, sözü ERC İletişim'e bırakıyoruz, firmanın web sitesine girerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

235
0
0
Yorum Yaz